KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13568510
nr 1356 8510
Helge Zandén
(1886-1972), Sverige
Etsning, Signerad. Motivet: 20x24cm
Helge Zandén, svensk målare född i Borås 1886, död 1972.
måndag 26 oktober 2020
kl 18:31:09
Helge Zandén
Läs mer om Helge Zandén